Verzoek om terugbellen

Huur onze luxe auto's en touringcars

We bieden luxe auto's en touringcars aan om uw ervaring te verbeteren en u in staat te stellen het beste uit uw gelegenheden te halen. Onze topprioriteit is uw tevredenheid.
Maak van de gelegenheid gebruik om enkele van de iconische bezienswaardigheden van Bhubaneswar en de omgeving te bekijken terwijl u Odisha bezoekt.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire of vergelijkbaar850150014014
2Scorpio of vergelijkbaar1000180016016
3BRV of vergelijkbaar1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda Stad1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 of BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

OPMERKINGEN

  • Driver Day BATA: 200 voor Sl #1 naar 6 en 300 voor 7 naar 9
  • Nachttoeslag (22: 00 naar 06: 00 uur): Rs. 200 voor Sl # 1 tot 6 en Rs. 300 voor 7 naar 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 voor Sl # 1 voor 6 en Rs. 400 voor 7 naar 9
  • Kilometers & uren zullen starten en eindigen op onze verhuurlocatie (Garage tot Garage)
  • Na 4 Hrs / 40 Kms-plaat is een concessie van 30 minuten toegestaan. Voor elke verlenging voorbij de genoemde plaat, moet 8 Hrs / 80 Kms-plaat worden aangebracht. Na voltooiing van 8 Hrs / 80 Kms-plaat, wordt extra KM / uur in rekening gebracht conform het transporttarief.
  • Tolheffing, Interstate Tax & Parking worden extra in rekening gebracht per actueel + GST: 5%.
  • Voor buitenpostdienst wordt de minimumafstand berekend 250KMs per kalenderdatum of de werkelijke afstand, afhankelijk van welke hoger is. De kosten worden berekend op basis van KM per tarief.
  • Standing A / C is verschuldigd op basis van Pro-rata.
  • Het bovenstaande tarief zal worden herzien als de brandstofprijs en de belastingstructuur aanzienlijk stijgen.

Luxe A / C-touringcars

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

zijn ook bij ons verkrijgbaar.

CONTACT

voor meer informatie en informatie

WAARDE TOEVOEGENDE DIENSTEN:

  • Geautomatiseerde sms-meldingen bij bevestiging van de boeking.
  • Geautomatiseerde SMS / Mail-waarschuwing bij toewijzing van voertuig en chauffeur voor 02 uur pick-up.
  • Dagelijks nieuwspapier, mineraalwaterfles, paraplu, EHBO-set, ijsbox en droog tissuepapier worden gratis ter beschikking gesteld in alle auto's.
  • Alle voertuigen zijn voorzien van airconditioning, niet-roken, netjes en schoon.
  • Voor versnaperingen, snacks, fruit en sap worden geregeld voor afgevaardigden op aanvraag en tegen extra kosten.
  • Chauffeurs en / of Sand Pebble's luchthavenvertegenwoordiger met Welcome Placard op het vliegveld / treinstation om gasten en hun pick-up te ontvangen.
  • Sand Pebbles Tours bood ervaren chauffeurs, onderdanig, professioneel en bekend met de wegen en in bedrijfsuniform.
  • Effectieve Co-Ordinators worden gedetailleerd op de locatie om te voldoen aan de eisen van klanten op evenementen en conferenties.
  • Round the Clock-cab-service is beschikbaar voor zakelijke en executive reizen, uitstapjes, rondleidingen en speciale evenementen.
  • Speciale cab-hire services zijn beschikbaar voor Weddings.
  • De details van de gastvoorkeuren worden opgeslagen in de database om nog betere diensten te bieden bij volgende bestellingen.

ON-LINE RESERVERING:

  • Autoreserveringen moeten vóór 24-uren worden gemaakt. Er kan echter contact worden opgenomen met Sand Pebbles Operations Desk als het voertuig binnen 24-uren vereist is.
  • Tijdens het maken van een on-line reservering, moet alle informatie in de voorgeschreven vorm worden verstrekt.
  • On-Line Reserveringen volgen onveranderlijk directe betaling. Echter van toepassing Govt. Belastingen, tolgeld, parkeergeld en interstatelijke grensvergunning Kosten moeten door de gebruiker worden betaald op het moment dat de taxi wordt afgegeven.
  • Alle reserveringen en transacties die via de website van Sand Pebbles worden gedaan, zijn onderworpen aan herbevestiging door Sand Pebbles. Sand Pebbles heeft het voorrecht om een ​​bevestigde boeking te betreuren op grond van omstandigheden die buiten haar macht liggen.
  • Transactiekosten van 15% van het geschatte factuurbedrag worden in rekening gebracht als de reservering uren eerder is geannuleerd 06. Zodra de taxi uit de garage is, moet de gast het volledige bedrag betalen.
  • Na on-line boeken, kunt u uw status controleren met onze 24Hrs-servicefaciliteit.
Ga naar werkbalk