Odisha Tribal Tour

Contact

Weet je, 29% van de bevolking van Odisha is tribaal? Als je een van de mensen bent, die graag nieuwe mensen ontmoet en nieuwe culturen ontdekt, is de Odisha Tribal Tour van Sand Pebbles je go-to-optie. Met 62 verschillende stammen om te verkennen, richt Odisha tribale tour zich op de eeuwenoude tradities, inheemse cultuur en tribale dorpen. Begeef je op een ondenkbare reis naar de tribale locaties, met Odisha Tribal Tour, aangeboden door Sand Pebbles en kijk in de buurt naar de al lang bestaande maatschappij en gebruiken. Een avond doorbrengen, want de stamvolkeren dansen op de tonen van Dhemsa kunnen een echte ervaring zijn. Je kunt ook genieten van de wekelijkse markt in de tribale steden met onze Odisha Tribal Tour.

Maak je klaar om op reis te gaan, ver buiten je verbeelding en bekijk de rijke cultuur en conventies van een oude Odisha en beleef een buitengewone en onvergetelijke ervaring. Daag jezelf uit op een avontuur dat je niet alleen een levenslange reiservaring geeft, maar ook een leerervaring. De Tribal Village Tour combineert natuur, landschappen, folklore, ceremonies, dansen, rituelen, kunst, handwerk en verhalen. De kleine kolonie mensen, die bekend staan ​​als stammen, zijn altijd nieuwsgierig naar grootstedelijke mensen en vice versa.

Sand Pebbles'Odisha Tribal Tour biedt Odisha Tribal Tour-pakketten en Odisha Village Tour die je op een avontuurlijke reis zullen zetten.

Tourcode: 002

13 Nachten / 14 dagen

BHUBANESWAR - TAPTAPANI - VISAKHAPATNAM

DAG 01: AANKOMST

Aankomst op Bhubaneshwar Airport / treinstation en transfer naar hotel. Middagbezoek aan lokale tempels - Lingaraja, Parsurameswar, Mukteshwar, Brahmeswara en Raja-Rani-tempels. Overnachting in Bhubaneswar.

DAG 2: BHUBANESWAR - PIPILI - PURI

Na het ontbijt rijdt u naar Puri met een bezoek aan Dhauli (Shanti Stupa), Hirapur (64 Yogini-tempel), Pipli (appliquewerkdorp) en Raghurajpur (schilderdorp). Onderweg geniet je ook van de Chita-schilderijen op de muren van de huizen. Overnachting in Puri.

DAG 03: PURI - KONARK - PURI

'S Ochtends vroeg bezoek aan Lord Jagannath Temple, Gundicha Temple en Loknath Temple. Middagbezoek aan Sun Temple of Konark (ook wel Black Pagoda genoemd), Chandrabhaga Beach en vissersdorpen. Overnachting in Puri.

DAG 04: PURI - CHILIKA-MEER - GOPALPUR

De ochtend na het ontbijt rijdt u via Barkul naar Gopalpur. De schilderachtige Chilika verschijnt onderweg bij Barkul. Bezoek het meer om de vissers te zien vissen op zoek naar garnalen, makreel en krabben. Vervolg naar Gopalpur. Overnachting in Gopalpur.

DAG 05: GOPALPUR - TAPTAPANI - RAYAGADA

Na het ontbijt gaat u naar Rayagada en-route bezoek aan de hete zwavelbron in Taptapani en de Tibetaanse nederzettingenkampen in Chandragiri. Overnachting in Rayagada.

DAG 06: RAYAGADA - PUTASINGH - RAYAGADA

Na het ontbijt bezoekt u Soura Tribal Market en vervolgens terug naar Rayagada. Overnachting in Rayagada.

DAG 07: RAYAGADA - KOTHAGARH

Na het ontbijt excursie naar de Tumudibandha-gebieden om Kutia Kondh-stammen te bezoeken. Tijdens hun terugkeer naar hun markt in Kotgarh. Onderweg, als de tijd het toelaat, breng je een bezoek aan Dhokra Casting en Tribal Jewellery. Overnachting in Rayagada.

DAG 08: RAYAGADA - JEYPORE

De ochtend na het ontbijt bezoek aan de Dongria Kondh Tribal markt in Chatikona en rijd vervolgens naar Jeypore om onderweg een paar Desia Kondh en Mali stammen te bezoeken. Overnachting in Jeypore.

DAG 09: JEYPORE

Na het ontbijt rijdt u naar Onukudelli om de meest kleurrijke lokale markt van de Bonda-stammen te bezoeken en vervolgens de kleurrijke Gadabas & Didayee-stammen te bezoeken. Overnachting in Jeypore.

DAG 10: JEYPORE - KUNDULI - JEYPORE

'S Ochtends wordt getuige van de grootste tribale wekelijkse groentemarkt van Sanaparoja & Mali-stammen in Kundli 65 KM's weg via Sunabeda (het is een zeer kleurrijke markt). Rijd dan naar Jeypore om Lord Jagannath Temple en Tribal Museum in Koraput te bezoeken. Overnachting in Jeypore.

DAG 11: JEYPORE - GUPTESWAR - BALIGAON - JEYPORE

Na het ontbijt rijdt u naar Gupteswar om Lord Shiva Temple en enkele Dhruba-stammen te bezoeken. Vervolgens hun wekelijkse markt op Baligaon. Overnachting in Jeypore.

DAG 12: JEYPORE - VISAKHAPATNAM

Na een ontspannen ontbijt rijdt u naar Visakhapatnam. Gratis 's middags op het strand. Overnachting in Vizag.

DAG 13: VISAKHAPATNAM

Na het ontbijt bezoek aan de Simhachalam-tempel. Rest van de dag gratis. Overnachting in Vizag.

Dag 14: VERTREK

Na het ontbijt wordt u naar de luchthaven of het treinstation van Vizag gebracht voor verdere reis.

Geldigheid :-( DE PRIJS VAN 1st APRIL - 30TH SEPTEMBER, VAN 26TH OKT - 14TH DEC 2018 & VAN 16TH JAN NAAR 31ST MAART 2019)

01N-BBSR, 02N PURI, 01N GOPALPUR, 03N RAYAGADA, 04N JEYPORE, 2N VIZAG

Kosten per persoonBudgethotelStandaard hotelDeluxe hotelLuxe hotel
02 Personen106500111000122000138200
04 Personen713007590086800103000
06 Personen61700623007330089500
08 Personen67500723008320099400
10 Personen61300659007680093100
Extra persoon met bed20350258503135045650

Geldigheid :-( DE PRIJS VAN 1ST OKT - 25TH OKT & VAN 15TH DEC 2018 NAAR 15TH JAN 2019)

Kosten per persoonBudgethotelStandaard hotelDeluxe hotelLuxe hotel
02 Personen127800133200146400165800
04 Personen8550091000104000123600
06 Personen740007470087900107400
08 Personen810008670099800119000
10 Personen735007900092000112000
Extra persoon met bed24000310003760054700

Hotel gebruik: -

plaatsBudgethotelStandard HotelDeluxe hotelLuxe hotel
BhubaneswarHotel Sapphire Plaza / OvereenkomstigHotel La Franklin / OvereenkomstigHotel The CrownMayfair-lagune
PuriHotel Naren Palace / OvereenkomstigEmpires / Pride Ananya / OvereenkomstigHans Co Co Palm / vergelijkbaarMayfair Waves
GopalpurHotellied van de zeePanthnivasSwosti Palm ResortMayfair Palm Beach
JeyporeHallo JeyporeHallo JeyporeHallo JeyporeHallo Jeypore
RayagadaSai internationalSai internationalSai internationalSai international
VishakhapatnamHOTEL AKSHAYA / GELIJKAARDIGWINSAR PARK / GELIJKAARDIGDaspalla / soortgelijkeNOVOTEL / soortgelijke

NOTITIE: -
1) Als de kamers niet beschikbaar zijn in de bovengenoemde hotels, bieden wij u de vergelijkbare categorie hotels.
2: Bij Hotel Rayagada & Jeypore zijn er geen luxe en luxe hotels. Er zijn alleen standaard- en budgetcategorie AC / vergelijkbare kamers.

Opname: -

Vervoer volgens het programma.
Alle tol-, parkeer- en chauffeurskosten.
Interstate belastingen en vergunningsrechten
02-03 Personen Dzire
04 Personen Etios
06 Personen Innova
08-10 Personen Tempo Traveler
Op een nacht AC-accommodatie in Bhubaneswar met ontbijt
AC-accommodatie voor twee nachten in Puri met ontbijt
Op een nacht AC-accommodatie in Gopalpur met ontbijt
Drie nachten AC-accommodatie in Rayagada met ontbijt
Vier nachten AC-accommodatie bij Jeypore met ontbijt
Twee nachten AC accommodatie in Vishakhapatnam met ontbijt
Varen op Chilika-meer Barkul
Gids kosten
Tarieven voor alleen monumenten voor India.
GST

Uitsluiting: -

Grote maaltijden zoals lunch en diner.
Camerakosten.
Uitgaven in verband met persoonlijke aard
Vliegticket / treintarief indien van toepassing.
Alles wat niet wordt genoemd in de insluitsels

Verzoek om terugbellen

VRAAG EEN OPROEP TERUG

Voer hieronder uw gegevens in om een ​​terugbelverzoek in te dienen en we nemen zo snel mogelijk contact met u op.